Jana Stejskalová

Podzimní plískanice, špatná nálada, stres, nemoci – jak na ně?

MENU

Podzimní plískanice nás každoročně potrápí tím, že se snažíme čelit chmurné náladě umocněné nárůstem pracovního stresu s blížícím se koncem roku. Sluneční dny jsou ty tam a energie načerpaná o dovolené, se již vytratila.

A tak opět začínáme bojovat. Bohužel v daném období je to boj na více frontách, protože nečelíme jen špatné náladě, kterou nezřídka provázejí i deprese. Sychravé podzimní dny bez sluníčka nám tzv. nedobrého „přinášejí“ více. Déšť, mlha, následně vyšší kontaminace škodlivin v ovzduší, nekompromisně útočí na náš imunitní systém. Zejména nemoci horních cest dýchacích, se vyhnou jen těm nejotužilejším. Důvodem je i skutečnost, že lidé se oproti letním měsícům, kdy hledají spíše stín, koncentrují ve vytápěných prostorách. No a pak už jen stačí, aby jeden nachlazený člověk zakašlal a je hotovo. Minimálně ti, jež se nacházejí v blízkosti daného jedince, mají pravděpodobně smůlu.

Nechci však na tomto místě spekulovat o tom, kolik lidí, jakým způsobem a kterou nemocí se nakazí. Jde mi především o řešení problému. Stejně jako všichni jsem každoročně v daném období hledal něco, čím bych posílil svůj imunitní systém, abych se ubránil případné nemoci potažmo depresivní náladě či stresu. Leč úspěšný jsem byl spíše sporadicky. Až do doby, kdy jsem objevil společnost Queen Euniké. Kladné reference o jejich produktech mě přesvědčily k tomu, abych něco z jejich nabídky vyzkoušel. Dal jsem na doporučení a objednal si jejich MAGENTU, díky níž jsem cca po čtrnácti dnech vymazal ze své hlavy podzimní podrážděnost, nervozitu a stres. Také se mi po ní lépe spalo a to pro mě bylo zásadní. Když se dobře vyspíte, jste uvolněnější a relaxovaní. Abych se vyhnul nachlazení a chřipce, „pojídal“ jsem preventivně PINK GRAPE. Ten díky svým antioxidačním a regeneračním účinkům chrání můj organismus před vlivem tzv. volných radikálů a pomáhá mu vylučovat toxické látky, což znamená, že je ve mně méně škodlivin. A to byl v podstatě i můj cíl. Pak už jsem se jen udržoval komplexem vitamínů pod názvem ABSOLUTE POWER až do konce ledna, kdy začínám tzv. očistnou kůru celého organizmu, kterou končím na jaře.

Závěrem tedy mohu říci, že v současnosti i v podzimu nacházím smysluplnost, nestresuji se z počasí, shonu na konci roku, potažmo nemoci, aj., neboť se mě to netýká.

(Autor článku: Mgr. Petr Jež; tel. 724 033 133, www.faktorplus.cz)

Pozn. Firma Queen Euniké – český výrobce kvalitních a zdraví prospěšných přírodních doplňků stravy – je partnerem Českomoravské federace NW a členové tak mohou čerpat SLEVU od 14% na všechny produkty. Více informací o produktech naleznete ZDE.