Jana Stejskalová

CLICK LOCK SYSTÉM u holí na Nordic Walking

MENU

Jaká je výhoda odepínacích poutek?

  1. Hole si můžete jednoduše odepnout a manipulovat s rukama dle potřeby, následně poutka opět lehce zacvaknete do holí a jdete dál…
  2. Jedny hole si můžete půjčovat mezi sebou např. v rodině (pokud tedy máte hole skládací a můžete si nastavit každý svoji délku). V případě, že žena bude mít menší dlaň a muž větší, tak každý bude mít svoje poutka (žena např. vel. „S“ a muž vel. „L“). Díky click lock systému si poutka jednoduše vyměníte.
  3. Většinou jsou poutka flexibilní, což znamená, že když si koupíte vel. „M“ a nemáte je úplně těsné, bez problému do nich v zimě vklouznete i s tenčími rukavicemi. Pro ty z vás, kdo máte rádi komfort, je možné si na zimu pořídit větší poutka a střídat si tyto velikosti, jak je libo.
  4. V případě, že si hole s někým půjčujete a začnou Vám časem nepříjemně páchnout z důvodu propocení, bez problému je vyperete (doporučuji ruční praní).

Avšak pozor! Zakoupíte-li si hole dané značky, je třeba se této značky držet. Tzn., že když z nějakého důvodu poutka ztratíte nebo je roztrháte (např. je Vám rozkouše pes), je třeba si koupit poutka od stejné firmy. Neboť každá firma má svůj patent a poutka jedné značky nenacvaknete do holí jiného výrobce.

(Autor: Mgr. Jana Stejskalová, 608 815 146, www.faktorplus.cz)