Jana

Nordic Walking KEMP

4 denní tréninkový kemp 24. - 27. 10. 2024 Zahájení: 18:00 Místo konání: Janov nad Nisou – chata Tesanka Cena: 7900 Kč (pro členy ČMFNW), běžná cena 8900 Kč
MENU

Trénujete svědomitě a pravidelně a přesto nepociťujete zlepšení, jaké jste očekávali? S největší pravděpodobností netrénujete úplně správně! Tento kemp je určený všem příznivcům Nordic Walking, kteří se chtějí naučit trénovat efektivně a vidět progresi výkonnosti.

Náplň kempu:

KONDIČNÍ TRÉNINK NORDIC WALKING V PRAXI

Jak si sestavit správně optimální tréninkový plán (jednotku) zaměřenou na rozvoj vytrvalosti – rychlostní, speciální, následně tempové, tzn. zatížení ve vyšších tepech (vyšší intenzita zátěže) + silová příprava s vlastním tělem. Jak tímto tréninkem dosáhnout cílených výsledků a zlepšit si tak kvalitu života. To vše bude předmětem kurzu v rovině teoretické i praktické, kterou si reálně vyzkoušíme v tréninkových blocích zaměřených na zvýšení výkonnosti.

VÝŽIVA NEJEN SPORTOVNÍ

Trojpoměr živin, energetická bilance, základy suplementace ve sportovní výživě. Teoreticky i prakticky si vysvětlíme jak správně nastavit výživový plán ve dnech tréninku i odpočinku.

Cena zahrnuje:

  • 4 dny plné teoretických a praktických lekcí
  • 3x ubytování + 3x snídaně formou bufetu + 2x servírovaná večeře (4 chodová)
  • wellness
  • v případě potřeby zapůjčení holí na NW

Cena nezahrnuje:

  • dopravu, večeři ve čtvrtek, obědy

Lektoři kurzu:

  • Mgr. Jana Stejskalová – předsedkyně ČMFNW
  • Mgr. Petr Jež – od roku 1988 se věnuje zátěžové fyziologii a regeneračním procesům v rámci sportovní přípravy jednotlivců i kolektivů všech věkových kategorií (mužů i žen). V roce 1996 začal pracovat v oblasti výživy ve vrcholovém i rekreačním sportu. Zabývá se poradenstvím v rámci redukce tělesné hmotnosti dětí, mládeže i dospělých. Pracuje v oblasti klinické dietologie. Věnuje se přednáškové a publikační činnosti.

Počet účastníků kurzu:

kurzy probíhají při účasti max. 15 účastníků

Místo konání:

Chata Tesanka, Hrabětice 1186, 468 11 Janov nad Nisou
GPS souřadnice hotelu –  50.788102, 15.178662
www.tesanka.cz

Platební podmínky:

Přesné informace o platbě zašleme všem účastníkům po přihlášení!

Storno podmínky:

Vzhledem k závazné rezervaci pobytu v hotelu jsou storno podmínky následující:

  • v případě, že Vaši účast na kurzu zrušíte více jak 30 dní před konáním kempu, bude Vám celá částka (tj. 7900 Kč, resp. 8900 Kč) vrácena zpět.
  • pokud Vaši účast na kurzu zrušíte méně jak 30 dní, kdy má daný kemp proběhnout nebo nebude-li z Vaší strany storno vůbec provedeno, propadne celá částka našemu zařízení. Na kurz je možné vyslat náhradníka. V případě vyslání náhradníka nebude účtován storno poplatek.

Přihláška na kurz