Českomoravský pohár nordic walking

MENU

Českomoravský pohár Nordic Walking je 1. ročník série Nordic Walking závodů v České republice. Závody budou probíhat v Bruntále, Mrsklesích u Olomouce, Kutné Hoře a Hamru na Jezeře. Hlavním cílem Českomoravského poháru je propagace a popularizace Nordic Walking mezi široku veřejností. Ukázat, že Nordic Walking je sport, který spojuje generace, přitahuje ty, kteří nikdy nesportovali i sportovce, kteří si prodlužují sportovní kariéru.

Hlavním organizátorem soutěže je Českomoravská federace Nordic Walking, největší český NW spolek, ve spolupráci s Original Nordic Walking Federation (ONWF), Finsko. Spolupráce s ONWF přináší do soutěže vysoké standardy NW závodů a zapojuje český NW do mezinárodního dění.

Soutěž je určena pro každého bez rozdílu věku a kondice. Organizátoři z různých částí Čech a Moravy pro vás připravili možnost setkat se se stejně zapálenými walkery a navázat nová přátelství, poznat krásné kouty naší země, vyměnit si zkušenosti a zažít neskutečnou závodní atmosféru. A je úplně jedno, z jakého důvodu se do závodu přihlásíte… Jestli máte ambice bojovat o stupně vítězů nebo se poperete čistě sami se sebou. Pro radost, dobrý pocit, pro zdraví… V duchu FAIR PLAY.

V jednotlivých závodech budete sbírat body, po ukončení série vyhlásíme vítěze Českomoravského poháru NW v několika kategoriích.

Informace publikujeme postupně dle stadia přípravy.

Těšíme se na každého z vás.

V roce 2024 se můžete přihlásit na 4 Nordic Walking závody: