Jana Stejskalová

Kurz zdravé (nejen sportovní) výživy

1. - 2. 5. 2021 Místo konání: Benešov Cena: 2235 Kč (pro členy ČMFNW), běžná cena 2980 Kč
MENU

„ANEB NAUČTE TĚLO SPALOVAT TUKY!“

Kurz určený pro všechny, kteří se chtějí naučit správně stravovat a umět si sestavit vyvážený (nejen sportovní) jídelníček. Po absolvování kurzu budete např. vědět, jak vybírat a kombinovat potraviny, jak přizpůsobit stravu dennímu režimu a potřebám organizmu, jak zdravě hubnout, nemít hlad či chutě a netrpět únavou nebo jak vybrat a načasovat optimální výživu před a po cvičení (fyzické zátěži). Kurz je vhodný pro začátečníky i pokročilé.

Náplň kurzu:

1) Makroživiny – Bílkoviny, Tuky, Sacharidy
2) Mikroživiny – Minerální látky a vitamíny
3) Pitný režim
4) Energie – příjem a výdej
5) Doplňky stravy
6) Sestavujeme jídelníček
– jak vybírat a kombinovat potraviny
– jak přizpůsobit stravu dennímu režimu a potřebám organizmu
– jak zdravě hubnout, nemít hlad či chutě a netrpět únavou
– jak vybrat a načasovat optimální výživu před a po cvičení (fyzické zátěži)

„UMÍM SI SESTAVIT KOMPLEXNÍ (NEJEN) SPORTOVNÍ JÍDELNÍČEK“

Garant kurzu:

Místo konání:

Benešov u Prahy – centrum FaktorPlus

Uzávěrka přihlášek:

uzávěrka přihlášek je 7 dní před zahájením kurzu

Počet účastníků:

kurzy probíhají při účasti max. 12 účastníků

Platební podmínky:

kurzovné (2980 Kč, resp. 2235 Kč) prosíme uhradit bankovním převodem – jednorázově!
Do zprávy pro příjemce uveďte své PŘÍJMENÍ.
Číslo účtu: 160727532/0300

Storno podmínky:

V případě, že Vaši účast na kurzu zrušíte více jak týden před konáním kurzu, bude Vám celá částka (tj. 2980 Kč, resp. 2235 Kč) vrácena zpět.

Pokud Vaši účast na kurzu zrušíte až v týdnu, kdy má daný kurz proběhnout nebo nebude-li z Vaší strany storno vůbec provedeno, propadne celá částka našemu zařízení. Na kurz je možné vyslat náhradníka. V případě vyslání náhradníka nebude účtován storno poplatek.


Hodnocení kurzu samotnými účastníky:

Tereza K.: „Musím říct, že kurz byl opravdu velice dobře uspořádaný a kvalitní. Já osobně jsem přesně něco takového hledala, takže jsem dostala informace, na které jsem čekala. Informací bylo mnoho, kurz byl opravdu intenzivní. Pokud bych měla uvést nějaká negativa, pak bych je asi těžko hledala. Pan Jež je přímo „nabitý“ informacemi, které má jednoznačně podloženy svou praxí, což je úžasné a velmi přínosné. V případě, že byste uvažovali nad pořádáním nějakých dalších kurzů z oblasti výživy, určitě se ráda zúčastním, zajímavé pro mě bylo např. i okrajové téma sportovních výživových doplňků, jelikož sama jsem je nikdy moc nevyužívala. Co musím ale jednoznačně ocenit je přístup pana Ježe k látce dle mého se „selským rozumem“, protože to je ta přidaná hodnota, kterou na internetu nebo v knihách nenaleznete. Jsem velice ráda, že jsem zvolila právě váš kurz, i ostatní účastníci byli moc příjemní a také se mi líbilo, že každý z nich (dle mého názoru) věděl, pro jaké informace si přišel, což celkově dobře podpořilo atmosféru celého kurzu.“

Marie Š.: „Výborné téma i lektor. Podklady byly zpracovány přehledně a po doplnění poznámek z výkladu se s nimi nechá dobře pracovat.“

Petr H.: „Délka kurzu vzhledem k náročnosti a obsahu dostačující, ale úplný začátečník by byl asi trochu v pasti. Srozumitelné, přehledné, vzestupný trend náročnosti…, vysoká odborná úroveň. DĚKUJI! Těším se na něco dalšího! :-)

Přihláška na kurz