Jana Stejskalová

Základní kurz Nordic Walking

4 hodinový kurz 19. 3. 2023 Zahájení: 09:00 Místo konání: Benešov (praktická výuka v areálu zámku Konopiště) Cena: 620 Kč (pro členy ČMFNW), běžná cena 890 Kč
MENU

Skupinová akce, při níž můžete „ochutnat“ něco z praxe i teorie NW pod vedením Mgr. Jany Stejskalové. Zdravý den s Nordic Walking je vhodnou volbou pro ty, co s NW začínají a chtějí se naučit správné technice již v základu tak, aby se vyhnuli začátečnickým chybám. Ale také těm, kteří dbají o své zdraví a kondici, věnují se severské chůzi a chtějí zdokonalit svoji techniku.

Odborným garantem je Mgr. Jana Stejskalová

Vystudovala Fakultu tělesné kultury Univerzity Palackého v Olomouci obor rekreologie, specializace – management životního stylu. Obhájila diplomovou práci se zaměřením na výzkum a testování účinků Nordic Walking na organismus (zátěžová fyziologie). Absolvovala půlroční studijní stáž na University of Jyväskylä ve Finsku – Fakulty of Health Science and Sport. Od roku 2008 je držitelkou mezinárodní licence trenér Nordic Walking (Holandsko), certifikát INWA (International Nordic Walking Association). Byla reprezentantkou v běhu na lyžích a NW, který je neodmyslitelnou součástí přípravy lyžařů běžců se učila již ve školním věku. Lektorskou a trenérskou praxi začala v roce 2002. Trenérskou praxi mimo jiné absolvovala také na Harvard University (USA). Je držitelkou akreditace u MŠMT na rekvalifikační kurzy se zaměřením NW. Nordic Walking, následně Nordic Running úspěšně aplikuje v rámci kondiční přípravy u výkonnostních i vrcholových sportovců.

Náplň dne:

  • představení Nordic Walking (seznámení s materiálem a technikou NW)
  • základní technika a chyby Nordic Walking
  • posilovací a uvolňovací cvičení Nordic Walking
  • Nordic Walking v různém terénu
  • ev. ukázka modifikace Nordic Walking (speciální pohybová cvičení)

Cena zahrnuje:

  • 4 hodiny výuky Nordic Walking (teoretická i praktická část)
  • v případě zájmu zapůjčení speciálních NW holí, které si také můžete na kurzu zakoupit

Lektor kurzu:

  • Mgr. Jana Stejskalová

Časový harmonogram kurzu:

zašleme přihlášeným účastníkům kurzu emailem po zaplacení kurzovného

Platební podmínky:

Kurzovné (890 Kč, resp. 620 Kč) prosíme uhradit bankovním převodem – jednorázově! (Nejpozději 3 dny před záhájením daného kurzu.)

Do zprávy pro příjemce uveďte své PŘÍJMENÍ.

Číslo účtu: 160727532/0300

Storno podmínky:

V případě, že Vaši účast na kurzu zrušíte více jak týden před konáním kurzu, bude Vám celá částka (tj. 890 Kč, resp. 620 Kč) vrácena zpět.

Pokud Vaši účast na kurzu zrušíte až v týdnu, kdy má daný kurz proběhnout nebo nebude-li z Vaší strany storno vůbec provedeno, propadne celá částka našemu zařízení. Na kurz je možné vyslat náhradníka. V případě vyslání náhradníka nebude účtován storno poplatek.

S sebou:

pohodlné sportovní oblečení, pevnou sportovní obuv (ne kotníkovou a také ne sandále!), pití a svačinu.

Přihláška na kurz