Kristina Schejbalová

Dánsko – Nordic Walking zájezd na ostrov Bornholm

Devítidenní Nordic Walking zájezd. Letecky. 26. 8. 2023 - 3. 9. 2023 Místo konání: Dánsko, ostrov Bornholm Cena: od 800 EUR
MENU

Legenda praví, že když bůh stvořil Skandinávii, zbylo mu pár pěkných kousků žuly a hromada jemného bílého písku. I řekl si, že stvoří ještě něco menšího a krásného pro walkery, cyklisty, rybáře a umělce. Tak povstal ostrov Bornholm a ostrůvky Ertholmene v Baltském moři. A zařídil, aby jeho dílo patřilo napraveným potomkům krutých Vikingů a výbojných králů, mírumilovným vyznavačům hygge a nejšťastnějšímu národu na světě, Království dánskému.

Malá slovenská cestovní kancelář GO Slovakiet.com pořádá na Ostrov Bornholm akční zájezdy vlastní produkce, odvážně kombinuje cyklo s průvodcem a Nordic Walking s instruktorkou. Je to nabité, krásné, proorganizované a plné zážitků.

V roce 2023 se bude zájezd konat v termínu od 26. srpna do 3. září 2022. Veškeré podrobnosti – varianty, doprava, cena, stravování, výšlapy, cyklovýlety a tak najdete KLIK TADY. Instruktorkou, lépe řečeno Nordic Walking průvodkyní bude v roce 2023 Kristina Schejbalová z ČMFNW.

Kristina byla účastníkem zájezdu v srpnu 2022 a vrátila se nadšená. Počtěte si, jak se jí tam líbilo KLIK TADY.

Teď zbývá všechny informace i odkazy dobře přečíst, spočítat čas a peníze, a konat.

POZOR REGISTRACE NUTNÁ na a/nebo .

Dotazy, informace: ; 724 040 055

Moc vás zvu a moc se těším.

Kristina

Přihláška na kurz