Gábina Kvítková

VÍKENDOFFKA S NORDIC WALKING POHODOVĚ

23 - 25. 9. 2022 Zahájení: 16:00 Místo konání: Nové Město nad Metují Cena: 3200,-
MENU

Chcete si užít Nordic Walking naplno?  Nabít baterky na podzimní maratón? Všeho nechte, zmáčkněte OFF, a vyražte s námi na víkendový pobyt. Nová místa, nové zážitky, nové zkušenosti:   

NORDIC WALKING VÍKEND, CO VÁS BUDE BAVIT !

Přijeďte si užít Nordic Walking víkend do Nového Města nad Metují. Nové místo, nové trasy, luxusní ubytování. Krásná příroda údolí řeky Metuje, a historické centrum města, nazývaného Český Betlém. Vemte své NW hole do míst, kde se s nimi rodí už malé děti. 🙂

Čekají nás 2 celodenní výlety, POHODOVÉ trasy, POHODOVÝM tempem, s využitím místní dopravy. Určeno pro pokročilé, ale techniku zkontrolujeme též. Vyzkoušíme i novinky, třeba hole “křiváky”, anebo nový styl – PowerWalking. Zvládneme i kávičku se zmrzlinou, opékání buřtů, nebo večerní posezení u vína.

Ubytování v 2lůžkových pokojích s vlastní koupelnou, v hotelu Rajská zahrada, co byl nominován na Stavbu roku. Večerní wellness ZDARMA zajištěno! 100 m od centra, 500 m do přírody. 🙂

V menší skupince max 10+1, s osobní účastí zkušené instruktorky. Nordic Walking POHODOVĚ 🙂

Cena zahrnuje ubytování se snídaní na 2 noci, 2 vedené NW výlety se svačinkou, večerní prohlídku města, možnost půjčení NW holí, a spoustu info nejen o Nordic Walking.

Přihlásit se můžete níže, nebo si podrobnosti přečtěte, a přihlašovací formulář vyplňte tady 🙂

TĚŠÍM SE PRÁVĚ NA VÁS, V ZÁŘÍ, V NOVÉM MĚSTĚ NAD METUJÍ !

Přihláška na kurz