Kristina Schejbalová

Střezivojice na Kokořínsku – Nordic Walking výšlap za kamennými růžemi

Nordic Walking výšlap 3. 7. 2021 Zahájení: 10:40 Místo konání: Kokořínsko, Střezivojice, okres Mělník Cena: 150 Kč/90Kč
MENU

13 km, cestou i necestou, nastoupáno postupně 300 m. Tam, kde příroda vytvořila kamenné růže a člověk krajinu doplnil podivuhodnými stavbami. Střezivojice – Střezivojický špičák – Řípská vyhlídka – kamenné růže u Beránkova pole – Osinalice – Supí hora. Měkké lesní cestičky, přiměřený adrenalin při sestupu do Uhlířského dolu. Hospoda Bouda na konec. Veškeré podrobnosti najdete na jeden klik tady.

ČAS: sobota 3. července 2021, startujeme cca  v 10:40 ve Střezivojicích, okres Mělník, končíme cca v 16:00 opět ve Střezivojicích.

SRAZ: 10:10 až 10:40 ve Střezivojicích, u autobusové zastávky před hospůdkou Bouda.

DOPRAVA: vlastní, kdo jen trochu může, POUŽIJTE AUTA A SPOLUJÍZDU, s aspoň  jedním volným místem. Protože dopoledne je spojení do Střezivojic z Mělníka i od Prahy velmi dobré, horší je to zpátky. Z Mělníka, aut. stanoviště vyjíždí linkový autobus do Střezivojic  v  9:50, ve Střezivojicích v 10:30. Pro napojení z Prahy na tento autobus použijte autobus z Prahy – Ládví v 8:00, nebo pozdější v 9:00 (ale to už je riskantní, spoje na sebe nečekají). Zpátky ze Střezivojic jede autobus na Mělník až 17:17, na Mělníku přestup směr Praha.

CENA: 150 Kč/dospělí; 90 Kč/ studenti, důchodci; děti školou povinné; hendikepovaní s průvodcem, NW instruktoři zdarma; platba na místě srazu v hotovosti.

NA SEBE A S SEBOU: Roušky na start, podle covidsituace. Pohodlné sportovní oblečení podle počasí, nízké sportovní boty, svačinku a pití do ledvinky nebo do baťůžku. NW hole, pokud nemáte, a chcete, zapůjčím na místě srazu zdarma.

BEZ REGISTRACE, prostě přijeďte na sraz ve Střezivojicích.

Dotazy, informace:  724 040 055;

Akce probíhá venku, za každého počasí. Účast je na vlastní odpovědnost.

Kristina

Přihláška na kurz